13.3.2017

Idź do kina!

Idź samemu lub zabierz ze sobą dobrego przyjaciela. Na pewno w twoim mieście puszczają właśnie coś dobrego.Te kilka godzin musi minąć Ci rewelacyjnie.

Wybierz się na popularny shopping!

Tylko nie chodzi o zakupy internetowe… Idź z kims do galerii i baw się świetnie. Sprawdzaj najciekawsze ubrania, ale też zakup coś dla samej siebie. Świetna zabawa na dużo godzin gwarantowana.


Jesteś w gronie tych szczęściarzy, którzy mają dużo czasu dla siebie, jednak niezbyt potrafią go w miarę rozpisać? W tym poście przedstawiłam Ci parę ciekawych propozycji, które mogą przypaść Ci do gustu.
Mega ważną rzeczą w naszym życiu jest odpowiednie zagospodarowanie twojego czasu.

Jedź na rajd rowerowy

…najlepiej z kolegą! Nie posiadasz jednośladu lub to nie pora na rower? W takim razie… Zacznij biegać! W ogóle aktywność fizyczna jest zdrowa dla naszego organizmu. Dodając do tego dobrą dietę i nieobowiązkowo skuteczne tabletki wspomagające odchudzanie (więcej na ten temat znajdziesz na tej stronie) można przy okazji tracić niepotrzebne. Ciekawa propozycja, nieprawdaż?

Udaj się na długi spacer!

Mało ważne czy do lasu, czy miasta (my polecamy las!). Po prostu wyjdź z domu. Weź ze sobą słuchawki, żeby umilić sobie czas słuchaniem swojej ulubionej muzyki.
Comments are closed.