Spousta z nás spíš dárečky rozdává, než by je sama dostávala. Na druhou stranu však před každou oslavou, narozeninami anebo jinou party přemýšlíme nad tím, co koupit své mamince, setře anebo oblíbené kolegyni z práce. Obecně navíc platí, že koupit dárek pro ženu či dívku sice není úplně nejsnadnější, vybírat dárek pro muže – to je úkon hodný ocenění. Jestliže jste v situaci, kdy sháníte originální dárek pro své nejbližší, a opouští vás inspirace, nezoufejte! Máme pro vás několik zajímavých rad a tipů, jenž vám s výběrem unikátního dárku stoprocentně pomohou.

Ať už hledáte stylový dáreček pro své muže, kolegyni, babičku nebo dceru, nebojte se originálních nápadů. Ponožkami, kosmetickou sadou anebo vínem nikoho asi příliš neoslovíte. A slova vděčnosti zase pro změnu nepotěší vás. Popusťte proto uzdu své originalitě a fantazii a zalovte v netradičních vodách. Takový nápaditý dáreček do domácnosti či na cesty zajisté příjemně potěší a vy ze sebe budete mít určitě skvělý pocit.

V případě, že neustále tápete, čím oslavence potěšit, vyplatí se zapátrat v paměti nebo pozorně poslouchat. Zajděte si například do oblíbené kavárny a stravte přátelské odpoledne. Během diskuze totiž můžete zjistit, co dané osobě v domácnosti chybí, o čem už nějakou dobu sní anebo co by jí zkrátka udělalo radost. Ideální je, pokud ji protáhnete obchody, kde můžete nenápadně okukovat, jakým směrem se ubírá její zaměření.

V případě, že k vám žádná inspirace stále nepřichází, vsaďte na originální dárky, kterými jsou třeba vychytávky do kuchyně nebo domácnosti. Jestliže víte, že oslavenec holduje dobrému vínu, obdarujte ho například celou sadou na jeho otevírání či následné uchovávání. Patří-li obdarovávaný ke skvělým hostitelům či kuchařům, pořiďte mu třeba nějaký ten praktický zlepšovák, s nímž bude příprava narozeninového občerstvení zábavou a nevšedním zážitkem. Věříme, že vyberete originální dárek, s nímž uděláte pravou a nefalšovanou radost.
Comments are closed.