3 tipy na rychlé zdravé snídaně, které můžete sníst i po cestě do práce

Nepatříte mezi ranní ptáčata a připravujete si snídani na poslední chvíli? Máme pro vás tipy na 3 rychlé snídaně, které jsou zdravé, zasytí a můžete si je vzít i sebou na cestu či do práce. 

Ovocné smoothie

Snad nejrychlejší snídaní je ovocné smoothie. Jako základ použijte rostlinné mléko či bílý jogurt, přidejte vaše oblíbené ovoce, například jahody, banán, borůvky, maliny, přidejte oříšky a semínka, trochu vloček a rozmixujte. Pokud nemáte rádi smoothie s mlékem, rozmixujte si všechny zmíněné složky, ale místo mléka přilijte vodu či přidejte led. Smoothie snadno můžete vypít i po cestě do práce.

Toust s avokádem

Ideální pro milovníky slané snídaně je toust s avokádem. Na opečený chléb rozmačkejte avokádo, posolte opepřete, zakápněte citronovou šťávou a navrch dozdobte špenátem, rajčátky, semínky a přidat můžete i míchaná vajíčka. Je to delikatesa, kterou si snadno zabalíte do krabičky a převezete do práce.

Večerní kaše

Snídaně, která je již po probuzení hotová. Připravte si večer do sklenice vločky, med, skořici, oříšky a zalijte vlažným mlékem. Nechte do rána odpočinout a poté přidejte čerstvé ovoce a jogurt. Snězte hned či v práci. Večerní kaše zasytí a je skvělá!