Dronová show je mnohem „zelenější“ alternativou k ohňostrojům

V posledních letech se stále více hovoří o ohňostrojích jako o zdroji negativního dopadu na životní prostředí. Ohňostroje jsou jednou z věcí, které byla vyvinuta jen pro naši zábavu. Jenže pár chvil zábavy vyděsí tisíce zvířat a malých dětí, odpad z rachejtlí znečistí určitou část území a nedají se již znovu použít. Existuje však alternativa šetrná k přírodě, která ohňostroje dokáže nejen plnohodnotně nahradit, ale i předčít veškerá očekávání.

Dronová show ukáže váš příběh na obloze

Dronová show je fenoménem 21. století a nyní je konečně tato možnost i v České republice. Na webu magidrones.cz zjistíte, že objednání celé akce není vůbec složité, právě naopak. Až 400 dronů může na obloze ukázat příběh, který je vám ušitý na míru. Drony jsou řízené ze země jedním pilotem, který show připraví přesně podle vašich instrukcí. Drony jsou opařeny LED světly v různých barvách. Formace se mění jak tvarem, tak barvou. Show je viditelná až na 1 km daleko.

  • Vdáváte dceru? Večerní show může obsahovat světelnou show na obloze, kde se odehraje příběh lásky zakončený iniciály novomanželů.

  • Chystáte dětskou oslavu? Jaká by byla radost dětí, kdyby viděly na obloze své oblíbené dětské pohádkové hrdiny?

  • Chystáte podnikový večírek? Logo vaší organizace se může na obloze ukázat v několika barvách.

  • Patříte mezi pořadatele městských novoročních ohňostrojů? Buďte inovativní, stejně jako Nymburk v letošním roce, a předveďte obyvatelům města, jak vypadá úchvatná dronová světelná show.

Všechny show může doprovázet hudba nebo zvukové efekty, které celý zážitek ještě umocní.

Minimální dopad na životní prostředí

Nespornou výhodou dronových světelných show, kromě neskutečného zážitku, je jejich minimální dopad na životní prostředí. Drony žádný odpad ani zápach neprodukují, dají se používat opakovaně. Zvířata vyděsí jen minimálně, což je zanedbatelné v porovnání s ohňostroji.