Glamping: Když se skloubí divoká příroda a komfort dnešní doby

Není žádným tajemstvím, že čerstvý vzduch, nedotčená příroda a naprostý klid jsou nejlepšími „léky“ na stres a vyčerpání. Ne každý je natolik dobrodružné povahy, aby se vyspal pod širým nebem bez nějakého vybavení. Glamping v sobě spojuje prožití chvil v divoké přírodě, ale ubytování se vším, na co jste zvyklí z domova.

Čistý vzduch

Bylo prokázáno, že čerstvý vzduch posílí váš imunitní systém, dodá vám energii a zlepší zdraví plic a mozku… nemluvě o tom, že vám dodá příval endorfinů, známých jako hormony štěstí. Treehouse je navíc umístěný v korunách stromů v krajině Ralska, obklopené stromy a rostlinami, takže není vůbec žádný problém být okamžitě uprostřed lesa a zhluboka se nadechnout čistého a čerstvého vzduchu.

Vyzkoušíte něco nového

Říká se, že změna je stejně dobrá jako odpočinek a při glampingu lze vyzkoušet spoustu nových zážitků, jedním z nich je přenocování v korunách stromů uprostřed nádherné přírody s výhledem na Ještěd. Ubytování v korunách stromů snadno zajistíte, i během zimních měsíců, na treehousejested.cz.

Zbavíte se stresu

Zvuk větru mezi stromy, zpěv ptáků, zurčící potok… nemluvě o možnosti popíjet v přírodě nebo jen tak sedět na slunci s dobrou knihou! Glamping je fantastický způsob, jak uniknout stresu a chaosu moderního života. Vypněte telefon, posaďte se a uvolněte se.

Zlepšíte si náladu

Trávení čas venku může zlepšit vaši náladu, dokonce pomáhá bojovat proti známkám deprese. Ve skutečnosti se ukázalo, že dovolená na čerstvém vzduchu vám dá psychickou vzpruhu až na dva týdny!

Nenahraditelná společnost dětí

Nejdůležitější součástí každého volna je strávit kvalitní čas s lidmi, které milujete. Bez rušivých vlivů, jen s nádhernou přírodou a domkem v korunách stromů, budete mít perfektní čas se posadit a zavzpomínat. Od her v lese až po pohádky na dobrou, je to kouzelný způsob, jak se znovu spojit s těmi nejbližšími.