Hledáte někoho, kdo provádí likvidace vozidel?

Každý automobil jednou doslouží a pak je potřeba jej ekologicky zlikvidovat. Likvidace aut je náplní práce společnosti ZAHOTOVÉ.

Likvidace aut od profesionálů

Společnost ZAHOTOVÉ má za sebou mnohaletou činnost. Jako prioritu si klade za cíl dobré vztahy se svými zákazníky. Chce být spolehlivým partnerem pro každého. Zajisté oceníte vysoko nastaveno laťku kvalitních služeb. Klienti oceňují především rychlý výkup, bez zbytečných průtahů.

Co společnost ZAHOTOVÉ nabízí?

Především je to likvidace vozidel, která jsou nepojízdná a dokonce i těžce bouraná. Může se jednat o vozidla a autovraky osobní, firemní nebo i užitkové, jakékoli značky, jakéhokoli modelu. Vraky mohou být pojízdné i nepojízdné (odtah zajistí). Zlikvidovat můžete nechat i stavební nebo užitkové vozy. Problémem není ani větší množství vozidel najednou.

Peníze dostanete ihned po předání automobilu. Předběžnou cenu zjistíte ještě před tím, než automobil předáte. Jak se určuje? Podle stavu a kompletnosti vozidla, podle originality dílů a záleží i na poptávce po jednotlivých dílech. Svoji roli hraje i aktuální výkupní cena železa. Cenu můžete zjistit i pomocí online formuláře, který naleznete na webu zahotove.cz.

Konkrétní nabídku obdržíte až po zevrubné prohlídce automobilu.

Starat se nemusíte ani o příslušnou administrativu spojenou s výkupem automobilu za hotové. I tu zajistí zaměstnanci společnosti.

Jaký je postup výkupu?

Po kontaktu telefonicky nebo e-mailem připraví zaměstnanci předběžnou cenovou nabídku. Následně se dostaví na předem domluvené místo, kde dojde k zevrubné prohlídce automobilu a stanovení konkrétní ceny. Pokud s ní budete souhlasit, zaměstnanec připraví kupní smlouvu, kterou můžete ihned na místě podepsat, předat automobil a obdržíte předem domluvený obnos. Také dostanete protokol o ekologické likvidaci automobilu. O odvoz automobilu se už starat nemusíte. Ten zajistí zaměstnanci společnosti na náklady společnosti.