Hledáte originální zpestření pro kulturní či sportovní akci? Nabízí jej dronová světelná show

Dronová světelná show nabízí fascinující podívanou pro malé i velké diváky. Lze ji využít pro malé i velké eventy, pro soukromé i veřejné akce.

Kde všude se světelná show uplatní?

Drone light show podpoří firemní identitu. Můžete ji využít pro představení nového produktu nebo služby. Zpestříte s ní firemní večírek, oslníte stávající i budoucí zákazníky.

Světelnou show s drony využijí také reklamní agentury, neboť přináší netušené možnosti v oblasti reklamy. Vytváří dokonalou prezentaci výrobků a služeb a nabízí možnosti informovat o akčních nabídkách, novinkách či událostech.

Zajímavá bude dronová show i pro města a obce a to především jako náhrada za ohňostroj. Dronová show je ekologická, při její produkci nehrozí vznik požáru a nabízí daleko větší možnosti realizace, než ohňostroj. Lze ji doplnit o hudební produkci a další světelné efekty. Může tak tvořit dokonalý doprovodný program třeba na městských slavnostech.

Dronovou show uvítají i návštěvníci různých festivalů nebo sportovních událostí. Je vhodná pro open festivaly různých hudebních žánrů.

V neposlední řadě je skvělým programem pro dětské oslavy. Různé počty dronů umí vykouzlit nejen nápisy, ale také 3D postavy a dokonce mohou vyprávět i příběh. Rozzářete dětské oči a nechte dětem předvést show, na kterou budou dlouho vzpomínat.

Jak funguje dronová show?

Na její realizaci se podílí různý počet osvětlených dronů, které jsou zesynchronizované do předem naprogramované formace. Show probíhá ve výšce až 120 metrů a je viditelná ze vzdálenosti i větší než je jeden kilometr. Drony vytvářejí dokonalý 3D efekt, který může být doplněný o hudební produkci. Celá show se dá kdykoli zopakovat. Drony mohou vytvořit nápisy, obrazce, různé tvary, postavy, číslice nebo animace.

Show si můžete objednat na stránkách magicdrones.cz.