Jak správně servírovat nápoje na akcích?

Hodláte mít stánek s občerstvením nebo pořádáte společenskou akci pro více lidí? V takovém případě musíte mít promyšleno, jak budete servírovat nápoje. Je nemyslitelné mít skleničky nebo hrnky, jelikož jsou příliš drahé, mohou se rozbít nebo odcizit. Navíc vám s nimi připadne práce navíc, protože je budete muset mýt. Nejideálnější volbou jsou kelímky. Jsou lehké, můžete s nimi prodávat rozlévané nápoje a lidé si je mohou odnést. Pokud jste nápojové kelímky ještě nekupovali, poradíme vám, jak se v nich vyznat a jaké pro vás budou nejlepší.

Kupujeme kelímky na akci

V první řadě je potřeba vybrat dodavatele. Nikdy nekupujte kelímky v běžných obchodech, protože tam jsou zbytečně drahé, mají úzký výběr a povětšinou jich nemají dostatečné množství. Nejlepší možností je obrátit se na specializovaného dodavatele obalových materiálů, kterým je společnost Jarico s.r.o. Zajistí vám všechny druhy kelímků ve skvělé kvalitě a za nejnižší ceny. Jaké se vám nabízejí?

Základem jsou plastové kelímky, na nich je přitažlivá nejen nízká pořizovací cena, ale zejména skutečnost, že v nich můžete servírovat všechny druhy studených nápojů. Chcete mít snad stánek s občerstvením u koupaliště nebo v obchodě? Plastové kelímky jsou pro vás ideální.

Pokud pořádáte nějakou akci na úrovni nebo chcete podávat míchané nápoje, vyplatí se pořídit kelímky PET a KRYSTAL, jde o kelímky z pevnějšího plastu, mají skvělý vzhled a dobře se z nich pije. Pokud nevíte, jaké kelímky zvolit, nejlepší jsou papírové kelímky, které jsou vhodné pro všechny nápoje, studené i teplé. Pro horké nápoje jsou určené kelímky termo EPS, obsah v nich vydrží dlouho teplý. Všechny kelímky si můžete pořídit v různých velikostech a nechybí doplňkový sortiment jako jsou papírové podnosy nebo víčka. Zajisté si vyberete správně.