Jaká úklidová technika je nejlepší na trhu?

Chtěli byste si pořídit do firmy kvalitní úklidovou techniku, ale nespokojíte se s běžnými stroji, které najdete v hobby marketech? Pak si zajistěte profesionální úklidovou techniku od předních světových výrobců. Nehledejte ji však v běžných obchodech, ale u společnosti Unikont Group s.r.o., která na svém webu Unikont.cz nabízí kompletní sortiment techniky pro vnitřní i venkovní úklid. Vyberou si zde i ti nejnáročnější, vysoce kvalitní techniku zde můžete vybírat za ty nejlepší ceny.

Čištění vnitřních prostorů

Máte sklad, halu nebo velké obchodní prostory? Jejich úklid rozhodně nevyřešíte mopem, raději si pořiďte profesionální mycí stroje scrubmastery. Dokáží rychle a velmi kvalitně umýt podlahy i na velmi velkých plochách. Jde o stroje značky Hakomatic, od německého výrobce Hako. Jsou určené pro mytí pevných a rovných povrchů. Nabízí se vám v různých provedeních, aby nejlépe vyhovovaly vašim požadavkům. Můžete je mít s chodící i sedící obsluhou. Hodí se však i pro menší prostory, v takovém případě je skvělou volbou například Srubmaster B 12, se kterým se dobře čistí i stísněné prostory, třeba kanceláře.

Nejlepší volba pro venkovní prostory

Slyšeli jste už o vozidlech multicar? Pravděpodobně ano, německá značka Multicar je v Evropě velmi dobře známá, jen v Čechách ji využívá nespočet firem. Tato vozidla jsou neuvěřitelně univerzální, představte si jakoukoliv práci a tato vozidla ji hravě zvládnou. Čím je to způsobeno, Existuje na ně více než 100 různých druhů nástaveb, díky kterým pomáhají ve stavebnictví, zahradnictví, v komunálních službách, při úklidu i při manipulaci s odpadem Její výrobce má s výrobou více než 80 let zkušeností a pokud chcete mít ve firmě spolehlivého pomocníka, na webu Unikont.cz si můžete vybrat hned ze 3 typových řad vozidel Multicar a přizpůsobit si je tak, aby nejlépe vyhovovaly vašim požadavkům.