Jakou garáž pro auto?

Každý majitel automobilu, který nemá jinou možnost, než parkovat na ulici, může potvrdit, jak auto trpí. Vlivem povětrnostních podmínek rychleji stárne a matní lak, kovové komponenty podléhají korozi. V neposlední řadě hrozí riziko vandalismu nebo krádeže vozidla. Všem těmto rizikům lze zabránit tím, že si pořídíte pro své auto garáž.

Typy garáží

Zděné garáže mohou mít rovnou či sedlovou střechu, ve městech jsou častým řešením řadové garáže. Praktické jsou také dvoujgaráže, zvláště pro majitele dvou aut, nebo může druhá garáž sloužit k uskladnění zahradní techniky, motocyklu, jízdních kol a dalších věcí. Moderním typem jsou betonové garáže, které jsou levnější, než klasické zděné garáže. Navíc odpadá nutnost výstavby základové desky a provádění hydroizolace.

Montované garáže

Tomuto typu se říká plechové garáže, které jsou stále oblíbenější alternativou z několika důvodů. Jedním z nich jsou nízké finanční náklady, dále rychlá montáž i demontáž a možnost přemístění garáže na jiné místo. Celkový design plechové garáže lze vylepšit speciálními nástřiky, aby plechová garáž lépe zapadla do přírodního rázu zahrady u domu. Mimořádně kvalitní plechové garáže nabízí rodinná firma Profi-Stahl, která plechové garáže vyrábí a zákazníkům montuje na určeném místě.

Nabídka firmy Profi-Stahl

Do sortimentu firmy patří plechové mobilní garáže a kotce pro psy. Své služby poskytuje zájemcům nejen na českém trhu, ale také v Maďarsku, Německu a Polsku. Plechovou garáž vám firma doveze a na místě smontuje. K výstavbě postačí 4 patky, do kterých se jednotlivé díly usadí. Prakticky se tak jedná o jednoduchou skládačku, která má mnoho výhod. Kromě jiných je to značná variabilita garáže a nejste limitováni žádnou rozměrovou představou.

Typy plechových garáží od Profi-Stahl

Vybrat si můžete z několika různých sklonů střechy nebo sedlovou střechu. Přírodním dojmem působí plechová střecha s imitací dřeva. Jedná se většinou o garáže o rozměru 4×5 m případně 3,5x5m a převážně se sedlovou střechou. Rozměr 3,5x5m má plechová garáž s imitací dřeva, která má sklon střechy do strany.