Jakým dárkem potěšíte vaše děti? Prohlédněte si nabídku Frutiko

Každé dítě miluje dárky, obzvláště takové, které jsou originální a něčím zajímavé. Takové nabízí společnost Frutiko.

Netradiční dárky pro děti ve formě kytice

Pokud hledáte netradiční dárky pro děti mohou to být třeba různé druhy ovocných kytic, popcaky či muffiny ozdobené zajímavými doplňky nebo třeba dortové kytice či bonboniéry. To vše nabízí společnost Frutiko.

  • Ovocné kytice

Pro děti není kytice zajímavým a originálním dárkem. To se ovšem změní ve chvíli, kdy se jedná o kytici ovocnou. Tyto kytice se připravují z čerstvých kousků ovoce. Pro jejich výrobu se využívají různé druhy. Naleznete v nich třeba ananas, různé druhy melounů, hroznové víno, jahody, jablka, banány, meruňky nebo kiwi.

  • Čokoládové kytice

Každé dítě miluje čokoládu, proto pro něj bude čokoládová kytice nezapomenutelným dárkem. A z čeho se kytice vyrábějí? Jedná se o lahodné spojení čerstvých kousků ovoce a kvalitní bílé nebo tmavé čokolády. Připravují se vždy v den doručení a zaručeně budou vždy čerstvé.

  • Dortové kytice

Originální kytice se dá připravit i z dortů, respektive dortíčků a kytice od Frutiko je toho důkazem. Pro výrobu těchto netradičních kytic se využívají malé dortíčky, muffiny a popcaky, které se namáčejí do kvalitní belgické čokolády a zdobí se oříšky, fondánem a čokoládou. Ničím neobvyklým nejsou ani tvary srdíček, kuliček nebo růžiček.

Bez dortu není oslava

Co by to bylo za oslavu bez pořádného dortu. Frutiko nabízí i nádherné a originální dětské dorty. Objednat si můžete dort jedno nebo vícepatrový, jehož základ tvoří korpus doplněný o krém dle vašeho výběru. Dort je potažený fondánem a volit si můžete ze široké nabídky různých motivů, průměrů i velikostí. U rozměrů je vždy uvedený počet kousků, které z dortu vytvoříte. Vyberete si tedy takovou velikost, která bude vyhovovat počtu návštěvníků.