Jarní skleněné hodiny

Jaro přispívá ke změnám v dekoraci interiéru. Místo toho, abyste se zaměřili na rozsáhlé změny, zvolte módní a efektivní pomůcku, což jsou skleněné kuchyňské hodiny.

Jarní období podporuje kreativitu. Nová, probouzející se k životu energie, je obrovskou motivací. Inspiruje k tvůrčím činnostem, ale i změnám v interiérech. Chcete-li se ponořit do jarní nálady, nemusíte provádět rozsáhlé rekonstrukce. Stačí použít moderní doplňky v interiérové výzdobě, jako jsou např. jarní skleněné hodiny.

Nástěnné hodiny s osobitou náladou

Skleněné hodiny jsou dárkem, který potěší každého. Díky své odolnosti proti škrábancům, mechanickému poškození a nečistotám budou po dlouhou dobu ozdobou kuchyně nebo obývacího pokoje. Díky obrovským možnostem výběru motivů si každý zde najde něco pro sebe. Co bude v módě letos na jaře? Především květiny. Nejen živé, ale také na stěnách, pohovkách a v doplňcích: romantické, ženské a krásné. V této sezóně se jaro rádo parádí. Druhým hlavním motivem v tomto ročním období budou barvy. Míchejte je, hrajte si s nimi a kombinujte jakkoliv.

Tvrzené sklo nebo dřevo?

Hodiny na dřevěném ciferníku vyrobeném z palet byly hitem před několika lety. Musíme uznat, že takové hodiny vypadaly stejně působivě jako skleněné hodiny. A co jejich trvanlivost a odolnost? Zde jsou už rozdíly patrné. Skleněné hodiny jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího tvrzeného skla. V praxi to znamená, že materiál je odolný vůči mechanickému poškození, jako jsou škrábance a deformace, tepelná poškození a vlhkost. Zakomponovaný potisk skleněných hodin je nesmazatelný. Povrchy hodin vyrobených ze dřeva, a to navzdory ochranné vrstvě, nejsou chráněny před vlhkostí a blednutím barev.

Skleněné hodiny do obývacího pokoje a kuchyně

Moderní nástěnné hodiny budou ideálním doplňkem výzdoby kuchyně a obývacího pokoje. Hodiny na skle jsou ergonomické a nevyžadují provádění složitých operací během montáže. Proč je použít k dekoraci obývacího pokoje nebo kuchyně? Tyto dvě místnosti jsou nejnavštěvovanějšími místy v každé domácnosti, a to jak jejími členy, tak i hosty. Kuchyně a obývací pokoj jsou často vzájemně propojeny, a proto věnujeme velkou pozornost, aby se dekorace k sobě hodily. Tam také nejčastěji pořádáme setkání s rodinou a přáteli. Hodiny na skle se dokonale zakomponují do vaší kuchyně a obývacího pokoje. Pozvěte jaro do svých interiérů tak, aby členové vašich domácnosti a hosté pocítili intenzivní jarní osvěžení.