Logo je nejlepší cestou, jak se oddělit od konkurence

Odvažte se odlišit se svým logem, protože logo vaší společnosti spotřebitelům říká, proč je vaše firma jedinečná. Jistě, možná je ve vašem městě 30 dalších kadeřnictví, ale vaše je jediné, které se zavázalo k udržitelnosti, a vaše zelené, zemité logo ukazuje toto poselství ostatním spotřebitelům.

Dobře navržené logo společnosti dokáže prostřednictvím správné ikony nebo správného písma sdělit vše od zázemí společnosti (profesionální, uvolněné, zábavné) až po její poslání (zábava, efektivita a inovace).

Jinými slovy, vaše logo je fórem, které vyjadřuje vaše hodnoty a ukazuje spotřebitelům, proč nejste jako vaši konkurenti – jste lepší.

Tvorbu loga svěřte profesionálům

Ačkoli se může zdát, že je tvorba loga jednoduchá nebo dokonce zábavná, jedná se o promyšlený akt. Profesionálové z grafického studia WOLFWAY s.r.o. mají bohaté zkušenosti nejen s tvorbou loga, ale také s tvorbou vizuální identity, webových stránek a digitálního marketingu.

Jejich práce spočívá v důkladné znalosti firmy, jejích produktů nebo služeb; způsob, jakým se chce firma prezentovat. Prozkoumají konkurenční trh, aby zjistili, jak vaší firmu odlišit a ukázali, že nejlepší jste vy.

Logo podporuje věrnost značce

Jak vaše značka poroste, vaše logo se stane známějším pro širokou škálu spotřebitelů a tato známost vytváří dojem, že jste důvěryhodní a dostupní.

Přemýšlejte o tom: Když jste na nákupu oblečení na sportovní aktivitu a najednou si všimnete tepláků se fajfkou Nike, neváháte je koupit. Proč? Protože s oblečením Nike víte, že máte kvalitní produkt; Nike je značka, které důvěřujete. Důvěra je postavena na dobře navrženém logu a loajalita ke značce rychle následuje.

Jakmile si vás spotřebitelé oblíbí, budou znovu a znovu vyhledávat – a vaše logo je to, co budou hledat jako první.