Minerální kameny nejsou jen skvělým módním doplňkem

Po staletí civilizace používaly drahokamy k uvolnění mentálních, fyzických a duchovních blokád. Říká se, že každý krystal má jedinečné vlastnosti a energie k uzdravení různých aspektů našeho života.

Když jsou tyto kameny drženy v ruce, umístěny na těle nebo přidány někde ve vaší domácnosti nebo kanceláři, spojují nás s jemnou léčivou silou Země, zvyšují rovnováhu, relaxaci, ochranu, kreativitu, štěstí a lásku.

Turmalín

Černý turmalín je již dlouho uctíván jako talisman ochrany, psychický štít odrazující a rozptylující negativní energie, entity nebo ničivé síly. Černý turmalín, uzemněný a elektrický v přírodě, chrání svého nositele před znečišťujícími látkami z radiace a vzdušných vln.

Noste ho jako šperk, vložte si ho do kapsy nebo vložte do pracovního počítače, abyste využili jeho ochranné schopnosti.

Citrín

Citrín je kámen projevu. Tento žlutý klenot, který se často nazývá „kámen obchodníků“, údajně přitahuje bohatství a probouzí kreativitu a pomáhá udržovat proces přeměny snů na realitu. Ideální kámen pro všechny umělce, léčitele a ty, kteří pracují v bankovnictví, prodeji a médiích.

Noste citrín nebo ho umístěte do (jihovýchodního) rohu domu nebo firmy nebo do pokladny.

Lapis

Lapis je mocným krystalem pro aktivaci vyšší mysli a otevírání komunikačních linií mezi lidmi a božstvím. Často se nazývá „kámen pravdy“, podporuje poctivost v mluveném i psaném slově a přináší harmonii ve vztazích všeho druhu.

Noste ho pro všechny formy hluboké komunikace.

Ametyst

Tento fialový krystal, který se někdy nazývá „uklidňující prostředek přírody“, má uklidňující účinek na mysl. Kámen, který se dlouho používal k omezení špatných návyků, je vynikající pomůckou pro ty, kteří opouštějí závislosti všeho druhu.

Magieprirody.cz je web, kde objevíte nejen velký výběr minerálních kamenů a šperků z nich zhotovených, ale také mnoho produktů související s přírodou.