Moderní řízení společnosti by mělo zahrnovat používání CRM systému

Připadá vám nemožné, aby vědělo vedení společnosti o všem, co se v ní děje a dokázalo efektivně využít každého zaměstnance? Pokud vedete společnost s diářem v ruce, tak to opravdu možné není, ale pokud využíváte CRM systém, tak zajisté víte, že to může být velmi snadné. Mnoho firem si zbytečně přidělává práci tím, že nepoužívají vhodné nástroje pro vedení firmy nebo jich používají tolik, že v tom mají chaos.

Vyřešte to jednoduše, s AutoCRM

V žádné moderní společnosti by dnes neměl chybět CRM systém. Jeden jediný program vám umožní ovládat celou firmu z jednoho jediného místa. Nejpokročilejším je AutoCRM, který může mít nespočet funkcí, ale bude vám přizpůsoben na míru tak, aby obsahoval jen takové funkce, jaké využijete. Vhodný je pro velké i malé společnosti bez ohledu na obor podnikání. CRM systém můžete využívat vy i vaši zaměstnanci. Zastane funkci i jako projektové řízení – software. Můžete zde přehledně řídit všechny vaše firemní zakázky, plánovat je, přidělovat je zaměstnancům a s využitím Ganntova diagramu sledovat stav jejich dokončení i jejich návaznost.

Už se nestane, že byste nevěděli, co jaký zaměstnanec dělá. Zde můžete kontrolovat i plánovat harmonogram zaměstnanců, sledovat jejich docházku, dovolenou i efektivitu. Také s nimi můžete komunikovat, jelikož mohou mít přístup do tohoto systému také.

Můžete zde také fakturovat, komunikovat s klienty, vytvářet a rozesílat newslettery, spravovat zde soubory a třeba také řídit propagaci. Budete mít přístup ke všem potřebným informacím, od obratu vaší firmy až po návštěvnost webu. Řada procesů se zautomatizuje a vy zjistíte, že řízení firmy může být velmi jednoduché a že ho zvládnete zcela bez problémů. Zajímá vás více informací o tomto CRM systému? Najdete je na AutoCRM.cz.