Nakupujte s cashbackem z pohodlí vašeho domova

Hledáte způsob výhodného nakupování? Objevte možnost nákupu z internetu, který nabízí tzv. cashback. Jedná se o skvělou možnost, jak ušetřit při nakupování a pohodlnou variantu pořízení nového oblečení, doplňků, ale také potravin, elektroniky atd.

Peníze zpět

Díky možnosti cashback dnes můžete část svých peněz z nákupů na internetu dostat zpět. Sleva je většinou udávána v procentech, které se týkají výsledné ceny nákupu. Po provedení nákupu vám bude část peněz z nákupu zaslána zpět na bankovní účet, díky čemuž můžete velmi dobře ušetřit, zvlášť pokud potřebujete koupit větší nákup čí více nových výrobků.

Cashback portál

Pokud nevíte, kde nakupovat s cashbackem, je pro vás skvělou možností cashback portál Tipli. Právě zde můžete nakupovat naprosto zdarma bez poplatků. Registrace, nákupy i zaslání peněz zpět na bankovní účet jsou naprosto zdarma. Žádné skryté poplatky zde nečekejte. A jak je možné, že vám vrátí zpět peněz z nákupu? Tipli přivádí internetovým obchodům nové zákazníky a ty mu za tyto služby platí odměnu, o kterou se dělí právě s vámi.

Obchody

Na Tipli najdete rozmanitou nabídku internetových obchodů s oblečením, kosmetikou, obuví, jídlem, doplňky, léčivy atd. Stačí si jen vybrat, kde byste rádi nakoupili. U každého obchodu je uvedena sleva v procentech, které se vám odečtou z výsledného nákupu.

Jak nakupovat?

Tipli je jakýsi rozcestník, na kterém si vyberete obchod, ve kterém chcete nakupovat. Samotný nákup bude probíhat naprosto stejně, jako kdybyste nakupovali v obchodě přímo, jen na něj budete přesměrováni. Cena zboží se nikdy nijak nenavyšuje, je vždy stejná. Díky Tipli tak můžete nakoupit opravdu výhodně. Těšit se můžete také na slevové akce, které vám poskytují další možnost, jak náležitě ušetřit. Pusťte se do nakupování z pohodlí domova i vy.