Nejste spokojeni se svým webem? Nechte si postavit profesionální web na WordPressu

Mnoho firem disponuje zastaralým webem, který vypadá podprůměrně a také se špatně zobrazuje na mobilních zařízeních. Možná si říkáte, že bohatě stačí to, že jsou na webu všechny potřebné informace. To ovšem zdaleka nestačí. Většina návštěvníků se dnes nerozhoduje podle informací na webu, ale podle samotného vzhledu webu. Jestliže je web přehledný, dobře strukturovaný a s moderním designem, výrazně se zvýší pravděpodobnost, že se návštěvníci obrátí zrovna na vás.

Kontaktujte experty

Mnoho firem vám vytvoří web, který dokáže upravovat jen daná firma a to je chyba. Měli byste si zajistit profesionální řešení, které můžete upravovat sami. Pokud budete muset kvůli každému detailu kontaktovat programátory, bude to pro vás nepříjemné. Je vhodné zvolit redakční systém, který dokáže snadno spravovat kdokoliv a sice WordPress. Jde o světově nejpopulárnější systém pro weby, ve kterém zvládnou pracovat i amatéři. Specialistou na tento systém je společnost na WPDistro.cz. Jejím úkolem je udělat vám profesionální web na míru, který bude magnetem na zákazníky.

Společnost s vámi bude po celou dobu úzce spolupracovat, aby vzniklo řešení, které bude plně vyhovovat vašim představám a očekáváním. Tvorba webů probíhá tak, že vám udělá designer vzhled na míru a tým programátorů a dalších expertů se postará o potřebné funkce, zabezpečení, SEO a další. Výsledkem bude web, který vás bude reprezentovat tím nejlepším způsobem a konečně díky němu budete více konkurenceschopní. Zajímá vás tvorba eshopu? Na WordPressu vám firma vytvoří jakýkoliv druh webu, od firemních stránek až po eshopy, magazíny, katalogy či další weby. Inspirujte se ukázkou referencí, které naleznete na WPDistro.cz. Tvorba webu na míru není drahá, půjde pro vás o investici, která se vám mnohokrát vrátí v podobě zákazníků, kteří vás upřednostní před vaší konkurencí.