Pojištěný majetek znamená klidné spaní pro každý den

Střežíme si jej jako oko v hlavě a v případě, že bychom o něj přišli, nastal by velmi vážný problém. Jistě, majetek je důležitý – nejen nemovitost jako taková, ale také vybavení bytu, cennosti a další věci, které nám utvářejí domov a díky nimž se cítíme v bezpečí. Důležitá je proto ochrana v podobě pojistné smlouvy, skrze niž máme situaci pod kontrolou a můžeme se spolehnout na pojišťovnu. Zkrátka a dobře, díky ní bude usínání o poznání klidnější…

Jednoduchá dohoda, sjednání už za pár minut

Pojištění majetku a odpovědnosti můžete vyřešit už za pár okamžiků, formulář pro sjednání je velmi intuitivní a nebudete nad ním muset dlouze rozvažovat – vyplníte několik kolonek, představíte se, označíte konkrétní nemovitost a uvedete, kolik metrů čtverečních zastavěné plochy vlastně má. Hned poté se dozvíte, kolik by činilo roční pojistné, samozřejmě za předpokladu, že na nabídku kývnete. Vše je totiž stále ještě nezávazné, jde jen o propočet, který si můžete ještě snadno rozmyslet.

Nikde také není psáno, že musí jít o byt jako takový, pojistit lze i nemovitost, kterou ještě stavíte, vybavení lékařské ordinace, jíž vlastníte a klidně také chata či chalupa. Záleží jen na tom, pro co se konkrétně rozhodnete, možností je tu více!

Přes internet jde dnes všechno lépe…

Nemusíte na nic dlouho čekat, o výsledku jednání se dozvíte prakticky obratem. Přesně tak funguje dnešní pojištění majetku online, díky němuž ochráníte nejen svůj byt, ale vlastně vše, na čem vám záleží. Jen pět snadných kroků a je hotovo, stačí si přečíst krátkou smlouvu a následně odsouhlasit podmínky. Nenáročný úkon, který zvládne každý, dalo by se říci. Nezapomínejte samozřejmě ani na další pojistné krytí, pokud se vydáte na dovolenou do ciziny, je nutností také odpovídající cestovní pojištění!