Rezidence Topolová – bydlete v Praze levně

Chystáte se navštívit Prahu a sháníte krátkodobé či dlouhodobé ubytování? Hledáte rozumné ubytování pro jednotlivce, rodinu či celou firmu? Rádi byste si vybrali ubytování z několika kategorií, abyste zjistili, jaké parametry se slučují s vašimi představami? Přejete se ubytovat v blízkosti centra? Pak máte vyhráno, stačí navštívit ubytovací zařízení Rezidence Topolová.

Multifunkční ubytování na Praze 10

Rezidence Topolová je bytový dům v zelené klidné části Prahy 10, kde si vybere opravdu každý z několika nabízených kategorií levného ubytování v Praze. Zvolit si můžete podle vašich nároků na cenu, vybavení a velikost pokoje. V nabídce najdete garsoniéry A1+1, hostel, apartmán či penzion, a to vše na jednom místě. Ubytování je přizpůsobeno pro pohodlí turistů, brigádníků i náročnějších zájemců. Bytový dům prošel nedávno rekonstrukcí a v jeho přímé blízkosti se nachází zastávka na metro Skala. Do centra se dostanete metrem za 20 minut nebo autem za 15–30 minut.

Výhody a služby ubytování v hostelu

Jestliže si vyberete nocování v hostelu Rezidence Topolová, pak máte možnost výběru 1 lůžkového, 2 lůžkového či 3 lůžkového pokoje. Pokoje jsou řešeny převážně buňkovým systémem, proto je sociální zařízení společné pro dva pokoje, WC je samostatné. Cena pokoje se pohybuje již od 300 Kč za noc s vratnou kaucí 500 Kč/pokoj.

Hostel v Praze nabízí pro své hosty využití mnoha služeb. K dispozici je veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, lékárna, pošta, banka a bankomat, fitness se slevou pro zákazníky rezidence) a možnost parkování zdarma v okolí na volných parkovacích místech. Dále můžete využít zdarma úschovnu cenných předmětů. Ubytování také nabízí možnost připojení k internetu pomocí wifi, která je k dispozici v internetové kavárně vedle recepce.