Šperky ke svatebním šatům

Čeká vás svatební obřad, už máte vybrané i svatební šaty, ale pořád jim něco schází? Samozřejmě je to dokonalý šperk.

Jaké šperky vybrat ke svatebním šatům?

Styl šperků musí ladit se stylem šatů, šperky musí šaty doplňovat, ne je zastínit. Ideální je, pokud můžete šperky zkoušet přímo ve stavebních šatech, jen tak uvidíte, zda k sobě ladí.

Jsou-li svatební šaty spíše jednoduššího stylu, nemusíte se obávat šperku výraznějšího. Jsou-li svatební šaty hodně zdobené, pořiďte si šperky decentnější. Do výstřihu se hodí jemný náhrdelník, pro jehož výrobu byly použity perly. Šperky by měly se šaty ladit nejen stylem, ale i barvou. Jestliže máte šaty v barvě bílé a nechcete-li šperky neutrální barvy, volte takové, které budu ladit s barvou svatební kytice nebo se svatebním líčením. Červenou nebo růžovou kytici doplní rubín, k bílo-zelené se hodí smaragd.

Šperky z bižuterie, zlata nebo stříbra?

Co se bižuterie týká, jedná se především o šperky z korálků nebo perliček různé velikosti. Tu vybírejte podle stylu šatů. Oblibě se těší také bílé zlato. Díky své neutrální barvě doplní jakýkoli styl šatů. Mezi elegantní kousky se řadí šperky z pravých perel. Ty jsou navíc k dostání v různých barevných variantách.

Volba náhrdelníku

Tady hraje prim také tvar výstřihu. Ke každému typu je vhodný jiný druh náhrdelníku. Do výstřihu tvaru V se hodí náhrdelník delší. Máte-li šaty korzetové, můžete si dovolit náhrdelník výraznější nebo širší. Nebude tak zakrývat žádnou část oblečení. Ke kulatému výstřihu můžete volit různé typy náhrdelníku.

Objevte originální kousky

Nádherné a originální kousky nabízí e-shop magieprirody.cz. Objevíte zde nejen šperky, ale i další zajímavé předměty. Za zmínku stojí svícny a lampy, solné produkty, zvonkohry, výrobky ze dřeva nebo kosmetika.