Správa, podpora, hosting – jak pracovat s PrestaShopem?

Mnoho internetových obchodů a e-shopů využívají program PrestaShop. Jde o open sourcové řešení, které podporuje nejrůznější možnosti plateb – například platební karty, šeky, dobírku, PayPal a mnoho dalších. Je uveden pod otevřenou licencí a je zcela zdarma. Ne každý si však ví rady, jak takový program funguje, jak s ním pracovat, spravovat jej a vůbec to celé vyřešit. Nevidíte v tomto oboru své silné stránky? Raději vše přenecháte odborníkům, kteří vám umí pomoci se vším, s čím potřebujete? Právě pro vás je tady řada odborníků, kteří jsou připraveni vám usnadnit pracovní život a pomoci tam, kde si vy nejste zcela jistí.

Jediný autorizovaný PrestaShop partner

Hledáte pro svůj internetový obchod prestashop, který bude pomocníkem? A nevíte si rady? Obraťte se na společnost 1Presta. Právě ta je v přímém spojení s mateřským PrestaShopem ve Francii. Všichni odborníci pravidelně absolvují školení a tréninky, které jsou ukončené PrestaShop certifikátem. Díky tomu mají spoustu zkušeností a znalostí, které se nebojí dále předávat a tím pádem instalovat, nastavovat a programovat vše, co je s tímto programem spojené. Pomohou vám přesně určit, co je potřeba právě pro váš e-shop, mohou vše jednoduše nastavit a ukázat, jak to funguje. Dál se o program staráte vy.

Nebo mohou ulehčit v této práci a dále spravovat všechny kroky s PrestaShopem spojené. Firma 1Presta využžívá kvalitní servery s velkým výkonem, který je optimalizovaný pro prestashop e-commerce řešení. Nejdůležitější je právě bezpečnost, která je nejvyšším zájmem. Prioritou firmy je kvalitní správa a podpora PrestaShopů, zákazníků, kteří jej využívají. Hosting je jen přidanou hodnotou k těmto službám. Vyberte si z možností, které přináší firma pro své zákazníky a klienty.Řešení na míru je vám k dispozici.