Váš autoservis vás zklamal? Najděte si lepší

Kvalita autoservisů se značně liší, zatímco jeden vám zajistí profesionální služby za skvělé ceny, jinde se můžete dočkat nepříjemného chování, velmi dlouhých termínů oprav a vysokých cen, které vás zvednou ze židle. Každý řidič by měl mít autoservis, na který se může kdykoliv obrátit a pokud takový nemáte, je nejvyšší čas si ho obstarat. Pokud chcete moderní autoservis plný zkušených profesionálů, kteří vám zajistí nadstandardní služby i přístup a to vše za rozumné peníze, ideální volbou je Autoservis Hlučín.

Profesionální služby autoservisu Hlučín

Jen málokdo si dovede představit, že je bez auta delší dobu, proto vám v autoservisu zajistí opravu v tom nejkratším možném termínu. Drobné opravy a rychloservis vám zde udělají dokonce na počkání, pokud se obáváte vysokých cen za opravy, tak nemusíte, zde vám dokonce sdělí cenu za opravu předem a to již na základě telefonátu nebo krátké prohlídky vašeho vozu. Bude vám sepsán podrobný rozpočet opravy, abyste měli perfektní přehled, kolik vás co bude stát a jaké opravy se budou provádět. Váš vůz zde perfektně připraví na STK. V autoservisu vám zajistí kompletní služby, které zahrnují i geometrii náprav.

Náprava vašeho vozu bude seřízena za pomoci 3D laserové geometrie Hofmann Megaline Ssence 600. Provádí zde také diagnostiku motorů, jak u osobních, tak u užitkových vozidel, k čemuž využívají moderní diagnostické přístroje. Motory zde i opravují, rovněž vám vymění olej, rozvody a vodní čerpadla, opraví vám hlavu motoru, vymění spojky, turbodmychadla a také opraví nebo vymění chladič. Pokud je vaším problémem podvozek vozu, zde zajistí kompletní opravu podvozku, od brzd až po kulové čepy, stabilizátory a další. Provádí zde také výměny čelních skel u všech typů vozidel. Postarají se také o karosářské práce, montáž tažných zařízení, montáž zámků řazení, plnění klimatizací, montáž výfuk a další.

Pokud potřebujete kvalitní servis, Autoservis Hlučín najdete na adrese PNEU OK – shop s.r.o., Markvartovická 1416/2, 748 01, Hlučín. Navštívit ho můžete i online na webu www.pneuok.cz.