Romantika pod Karlštejnem vybízí k radě aktivit

Možná si říkáte, že už je načase se na chvíli v tom pracovním shonu zastavit. Pokud to tak cítíte, určitě máte pravdu, ostatně každý si čas od času zaslouží relaxační dovolenou. Nemusíte ale pouze relaxovat, můžete si užít také romantiky ve dvojici. A přitom nemusíte nikam daleko, někam k moři, nikam se trmácet. Naše krajina totiž nabízí mnoho zajímavých míst, kde si užijete jak relaxace, tak romantiky.

Něco pro romantické duše i milovníky zábavy

A jedno z těch nejkrásnějších míst, které byste určitě měli navštívit, je okolí řeky Berounky v Českém krasu. Na pozadí zdejší krajiny se vypíná dominanta, hrad Karlštejn. Protože tato krajina je opravdu nezapomenutelná a půvabná, nacházejí se zde také hotely u Karlštejna. Takový hotel se postará o veškerý váš komfort, přičemž příroda zajistí vše ostatní, zejména pak tedy půvabné scenérie. V rámci ubytování v jednom z nejkrásnějších hotelů v této oblasti si můžete zvolit hned několik balíčků, které vám zajistí nezapomenutelné zážitky, ať už jste sem přijeli za jakýmkoliv účelem. Jedná se o balíčky, které se soustředí na:

  • Vaši plnou relaxaci
  • Romantiku zamilovaných dvojic
  • Ty pravé narozeniny

To jsou asi ty nejčastější důvody, proč sem lidé jezdí. Pracovního stresu se zbavíte s relaxačním balíčkem, protože vám zde bude k dispozici místní centrum s masážemi. Romantické dvojice určitě nevynechají romantickou večeři při svíčkách. Tato krajina a podmínky hotelu jsou rovněž naprosto skvělé pro nezapomenutelné narozeniny. Ať již tedy jedete slavit nebo relaxovat, toto místo může být skutečně to pravé.

Náš tip: K Valentýnu patří květiny, bonboniéry, ale i přáníčka. Nezapomeňte tam napsat své drahé polovičce napsat básničku, anebo originální přání k Valentýnu. Uvidíte, že vaši snahu ocení.

Komfortní ubytování za všech okolností

Hotel pod hradem Karlštejn vám nabídne skvělý komfort, kde si vše opravdu užijete. Zvolíte-li ubytování u hradu Karlštejn, čeká na vás 21 pokojů, které jsou kompletně vybaveny. Můžete zvolit také pokoje, které disponují klimatizací a samozřejmostí je internetové připojení, abyste přece jen neztratili „kontakt s realitou“.